loader

Avantajları

image
Uygulamaları dilediğiniz yerden yönetme

Anthos, hem eski hem de bulutta yerel tüm uygulama dağıtımlarınız için tutarlı bir platform sağlar ve tüm ortamlarınızın hizmet odaklı bir görünümünü sunar. Platformumuz, uygulamaları altyapıdan ayrıştırarak hizmetlerinizi birden fazla bulutta, şirket içinde ve hatta uç konumlarda çalıştırabilmeniz için size esneklik sağlar.

image
Yazılımları daha hızlı sunma

Yönetilen Kubernetes ile kurumsal düzeyde container mimarisine alınmış uygulamaları hem bulutta hem de şirket içi ortamlarda daha hızlı derleyin. Anthos sayesinde, gitgide büyüyen iş ortağı ekosistemimizden sağlanan önceden oluşturulmuş dağıtım şablonlarını kullanarak üretime hazır container mimarisine alınmış çözümlerden faydalanabilirsiniz. Bulutta yerel araçlar ve uzman rehberlik ile dağıtımlarınız genelinde hızlı ve ölçeklenebilir bir yazılım sunma ardışık düzeni oluşturun.

image
Maliyeti azaltma

Sanal makinelerde çalışan geleneksel uygulama iş yüklerini, CI/CD ardışık düzeninize kolayca eklenebilecek container'lara otomatik şekilde taşıyarak operasyon maliyetlerinden anında tasarruf sağlayın. Anthos, üçüncü taraf hipervizör olmaksızın doğrudan fiziksel makinelerde çalışabilir ve böylece lisans maliyetlerini ortadan kaldırırken daha iyi performans sunar.

Temel Özellikleri

Adsız tasarım (31)
Anthos GKE

Kubernetes kümelerini hem bulut ortamlarında hem de şirket içi ortamlarda dilediğiniz yerden çalıştırmak için kurumsal düzeyde container düzenleme ve yönetim hizmeti.

Adsız tasarım (32)
Anthos Config Management

Kuruluşunuza özgü güvenlik ve uyum gereksinimlerini karşılamak için politikaları ortamlar genelinde tanımlayın, otomatikleştirin ve uygulayın.

Adsız tasarım (33)
Anthos Service Mesh

Anthos, uygulama performansı ile ilgili izleme, sorun giderme ve iyileştirme işlemleri yürütürken trafiği yönetme ve güvenceye alma olanağı tanıyarak operasyon ve geliştirme ekiplerinin üzerindeki yükü hafifletir.