Bulut maliyetlerinizi optimize etmeye yönelik en iyi uygulamalar

Bulutta çalışmanın en büyük faydalarından biri, talebi karşılamak ve operasyonel harcamaları azaltmak için ölçeği büyütüp küçültebilmektir. Ve bu özellikle müşteri talebinde beklenmedik değişiklikler yaşadığınızda geçerlidir.

NGC'de, müşterilerin bulut işletme giderlerini yönetmelerine yardımcı olmaya adanmış bir Çözüm Mimarları ekibimiz var. En büyük müşterilerimizle çalıştığımız yıllar boyunca, insanların maliyetleri optimize etmenin yollarını ararken gözden kaçırdıkları bazı ortak noktaları belirledik ve bunları sizin için burada derledik. Bu en iyi uygulamaları takip etmenin, bulut maliyetlerinizi işletmenizin ihtiyaçlarına göre doğru şekilde ayarlamanıza yardımcı olacağını, böylece bu zorlu, öngörülemeyen zamanların üstesinden gelebileceğinizi düşünüyoruz.

Daha fazlasını isteyin

İster erken aşamadaki bir startup olun, ister küresel ayak izine sahip büyük bir kuruluş olun, herkes şu anda parasını akıllı kullanmak istiyor. Ayrıca yardım etmek için burada olduğumuz bir maliyet optimizasyon uzmanıyla konuşmak için de iletişime geçebilirsiniz.