En ölçeklenebilir ve tam otomatik Kubernetes hizmeti

Artan hız, azaltılmış risk ve daha düşük TCO

Yeni premium GKE Enterprise sürümüyle platform ekipleri, birden fazla kümeyi tek bir yerden yapılandırıp gözlemleyerek, kümeler yerine ekipler için yapılandırmayı tanımlayarak ve geliştiricilere uygulamaların dağıtımı ve yönetimi için self servis seçenekler sunarak artan hızdan yararlanır. Gelişmiş güvenlik ve GitOps tabanlı yapılandırma yönetimini kullanarak riski azaltabilirsiniz. Tamamen entegre ve yönetilen bir çözümle toplam sahip olma maliyetini (TCO) düşürün; üç yılda %196'ya varan yatırım getirisi elde edin.

Autopilot kullanarak sunucusuz Kubernetes deneyimi

GKE Autopilot, kümenizin temel işlemlerini (yapılandırmanıza veya izlemenize gerek kalmadan) yönetirken aynı zamanda eksiksiz bir Kubernetes deneyimi sunan, müdahale gerektirmeyen bir işlem modudur. Autopilot, kapsül başına faturalandırmayla, kaynak ve operasyonel verimlilikten %85'e varan oranda tasarruf sağlamak üzere sistem bileşenleri, işletim sistemi yükü veya ayrılmamış kapasite için değil, yalnızca çalışan kapsülleriniz için ödeme yapmanızı sağlar. Hem Otomatik Pilot hem de Standart çalışma modu, GKE Enterprise sürümünün bir parçası olarak mevcuttur.

Pod and clusterları otomatik ölçeklendirin

GKE, Kubernetes API'nin tamamını, dört yönlü otomatik ölçeklendirmeyi, yayın kanallarını, çoklu küme desteğini uygular ve 15.000 düğüme kadar ölçeklendirir. Yatay bölme otomatik ölçeklendirmesi CPU kullanımına veya özel ölçümlere dayalı olabilir. Küme otomatik ölçeklendirmesi, düğüm havuzu bazında çalışır ve dikey bölme otomatik ölçeklendirmesi, bölmelerin CPU ve bellek kullanımını sürekli olarak analiz ederek CPU ve bellek isteklerini otomatik olarak ayarlar.