loader

G Suite Essentials’ı 30 Eylül 2020’ye kadar ücretsiz kullanın.

İster evde çalışan beyaz yakalılar, ister vatandaşa hizmet veren yerel yönetimler veya uzaktan eğitim almak durumunda kalan öğrenciler olsun, milyonlarca kişi Google Meet’i bağlantıda kalmak için kullanıyor.

G Suite Essentials, gelişmiş video toplantı yetenekleri içerir ancak video konferanstan daha fazlasıdır. Sizin ve ekibinizin daha hızlı iş yapmak için ilgili kişilere, içeriğe ve bilgiye bağlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış tamamen entegre bir çalışma alanıdır.

G Suite Essentials’ı 30 Eylül 2020’ye kadar ücretsiz.

G Suite Essentials, ekibinizin bugün bulutta birlikte çalışmaya başlamak için ihtiyaç duyduğu her şeyi içeren, benimsenmesi kolay, kullanımı kolay uzaktan çalışma çözümüdür. Güvenli video konferans, Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar gibi bulut tabanlı uygulamalar ile çalışmalarınızı her yerden bulma, açma, paylaşma ve düzenleme olanağı elde edersiniz.

Ekibiniz, herhangi bir cihaz kullanarak web, mobil veya masaüstünüzde ihtiyaç duyduğu her şeye erişebilir. Bununla beraber, Google uygulamaları Microsoft Office, Outlook ve PDF’ler de dahil olmak üzere ekibinizin zaten kullandığı programlarla çalışacak şekilde tasarlandığından IT desteği gerektirmez.

Ve şimdi, G Suite Essentials 30 Eylül 2020’ye kadar ücretsiz. Kaydolmak kolaydır – başlamak için ihtiyacınız olan tek şey iş e-posta adresinizdir.

Başlamanıza yardımcı olması için G Suite uzmanlarımızdan biriyle görüşmek için bize ulaşın.