loader

Şirketinizdeki herkesin, uygulamaları kodlama olmadan geliştirebilmesini ve genişletebilmesini sağlayın.

Tüm çalışanları destekleyerek yenilikleri hızlandırın

IT ile yönetilen güvenli bir ortamda, kodlama olmadan mobil uygulamalar ve masaüstü uygulamaları oluşturmaları için tüm çalışanlarınızı destekleyerek kuruluşunuzun pazara çıkma hızını ve üretkenliğini artırın. Son teknoloji ürünü AI destekli, niyet tabanlı uygulama geliştirme özelliklerinden faydalanarak her yerde herkesin uygulama derleyebilmesini sağlayın.

Dijital dönüşümünüzdeki son adımı atın

Kuruluşunuz binlerce benzersiz süreçten oluşur. Bunların çoğunun takibi hala e-tablolar, e-postalar, resimler ve kağıt kalemle yapılıyor olabilir. AppSheet sayesinde, bu manuel süreçleri dijitalleştirebilir ve yazılım yığınınıza entegre edebilirsiniz.

Özellikler

Verileri nerede olursa olsun toplayın ve yönetin

Google Cloud ve G Suite verilerinize; MySQL, AWS, Salesforce ve Smartsheet gibi üçüncü taraf verilerine veya özel verilerinize API’ler aracılığıyla erişerek zengin uygulamalar oluşturun. Eski yazılımlarla doğrudan entegrasyon sağlayın veya uygulama verilerini dışa aktarmak, yedeklemek ya da harici platformlarla senkronize etmek için veri dışa aktarma ve webhook seçeneklerini kullanın.

Veri taşıma işlemlerini otomatikleştirin ve ekiplerinizle ortak çalışın

Doğru veriyi doğru zamanda doğru kişiye ulaştırarak iş akışlarını ve onay süreçlerini yönetin. Onay, denetim, planlama, dağıtım, otomatik izleme, anormallik algılama özellikli ve süreç otomasyonu için düzinelerce senaryo içeren uygulamaları hızla oluşturun.

Daha hızlı derleme için makine öğreniminden yararlanarak uygulamaları ileriye taşıyın

Doğal dil işleme (NLP) özelliğini kullanarak uygulamalarınızda arama yapın ve komutlar verin. Bilgisayar görüşü özelliğini kullanarak resimleri yakalayın ve ek açıklamalar ekleyin. Tarihi uygulama verilerinden genelleştirme yapmak için tahmine dayalı öğrenen modeller derleyin. Tüm bunları, makine öğrenimi deneyimi olmadan yapın.