loader

Google, 10 yıldan fazla bir süredir, insanların çalışma şekillerini dönüştürmelerine yardımcı olacak ürünler geliştiriyor.

Çoğumuz için iş artık yüz yüze gerçekleşen etkileşimler hızla dijitalleştiriliyor. Bir şantiyedeki inşaatçılardan kritik tedarik zincirlerini hareket halinde tutan teslimat uzmanlarına kadar ön saflardaki çalışanlar, işlerinin yapılmasına yardımcı olmak için telefonlarına dönüyor. Hastaları tedavi eden doktorlar ve toplumlarıyla etkileşim halindeki yerel hükümet kurumları, hizmetlerini sunmak için teknolojiyi nasıl kullanabileceklerini hızlandırıyor. 

Bunlar benzersiz zorluklardır, ancak aynı zamanda insanların bu son derece dağınık ve giderek dijitalleşen dünyada başarılı olmalarına yardımcı olmak için önemli bir fırsatı temsil etmektedir. Doğru çözümü sunduğunuzda, insanlar nerede olurlarsa olsunlar daha kolay işbirliği yapabilirler. Bu çözüm Google Workspace‘tir : her şeyi halletmek için ihtiyacınız olan her şey şimdi tek bir yerde. Google Workspace, bildiğiniz ve sevdiğiniz tüm üretkenlik uygulamalarını içerir. Gmail, Takvim, Drive, Dokümanlar, E-Tablolar, Slaytlar, Meet ve çok daha fazlası. İster ofise dönüyor olun, ister evden çalışıyor, mobil cihazınızla ön saflarda çalışıyor veya müşterilerle bağlantı kuruyor olun, Google Workspace içerik oluşturmanın, iletişim kurmanın ve ortak çalışmanın en iyi yoludur.

https://youtu.be/bE31y5HbukA

 

Google Workspace  üç büyük gelişme sunuyor:

  • Ekiplerin daha etkili bir şekilde işbirliği yapmasına, işletmelerin yeni dijital müşteri deneyimlerini güçlendirmesine yardımcı olan yeni, derinlemesine entegre edilmiş bir kullanıcı deneyimi sunuyor.
  • Bu yeni marka kimliği Google’ın iddialı ürün vizyonunu yansıtıyor. Geniş müşteri yelpazesi ile müşteri ihtiyaçlarına göre uyarlanmış çözümlere  başlamanın yeni yollarını sunuyor.
  • Geniş müşteri yelpazemizin benzersiz ihtiyaçlarına göre uyarlanmış çözümlere başlamanın yeni yollarını sunuyor.

Yeni kullanıcı deneyimi

Temmuz ayındaki Next OnAir’de,” iş için daha iyi bir ev” sloganı ile çalışanların ihtiyaç duydukları her şeye tek bir yerden erişebilmelerini sağlamak için sohbet, e-posta, sesli ve görüntülü arama ve içerik yönetimi gibi iletişim ve işbirliği için temel araçları tek bir yerde bir araya getiren bir araç sunduk. Bu entegre deneyim artık genel olarak Google Workspace kullanan tüm müşteriler için aktif durumdadır.

Sohbet ve Drive’daki erişim özellikleri ile kullanıcılarının müşteriler ve iş ortaklarıyla bağlantı kurması ve iş birliği yapması zaten vardı.önümüzdeki haftalarda, bir Sohbet odasında dinamik olarak bir belge oluşturabilecek ve üzerinde işbirliği yapabileceksiniz.Bu yeni özellik içeriği paylaşmayı ve doğrudan kuruluşunuz dışındakilerle birlikte çalışmayı kolaylaştırır ve herkesin aynı bilgilere erişim ve görünürlük sahibi olmasını sağlar.

Google Workspace, sizi doğrudan Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar’daki alakalı içeriğe ve kişilere bağlayarak, bulunduğunuz yerden daha fazlasını yapmanıza yardımcı olur.

Önümüzdeki aylarda, dökümanlar içinde video konferans özelliği kullanıma sunulacak. Bu, özellikle bir teklifte bulunduğunuz veya bir belgede çalıştığınız müşterileriniz ile hem döküman üzerinden ortak çalışıp hem de görüntülü görüşebileceksiniz. 

Yeni marka kimliği

10 yıl önce, Google ürünlerinin çoğu ilk geliştirildiğinde, Gmail ile daha iyi bir e-posta veya bireylerin Dokümanlar ile birlikte çalışmasının yeni bir yolu gibi farklı zorlukları çözen bağımsız uygulamalar olarak oluşturuldu. Zamanla ürünler daha entegre hale geld.Yeni Google Workspace markası   daha bağlantılı, yararlı ve esnek deneyimi yansıtıyor ve ürün simgeleri de bunu   yansıtacak. Önümüzdeki haftalarda, Gmail, Drive, Takvim, Meet için yeni dört renkli simgeler ve aynı ailenin parçası olan Dokümanlar, E-Tablolar, Slaytlar gibi ortak çalışmaya dayalı içerik oluşturma araçları göreceksiniz.

https://youtu.be/uZXa0N0-Zu0

Google Workspace, çalışmanın daha esnek, zamanın daha değerli olduğu ve daha güçlü insan bağlantılarına olanak sağlamanın daha da önemli hale geldiği bir gelecek vizyonumuzu somutlaştırıyor. Bu, on yıldan fazla bir süredir inşa edilen bir vizyon ve sizinle birlikte hayata geçirmekten heyecan duyuyoruz.