loader

Buluta geçiş ve maliyet azaltma seçeneklerini araştıran birçok şirket, yerleşik VMware iş yükleri nedeniyle kendilerini kısıtlanmış hissediyor. Bu zorluğun farkında olarak Google Cloud VMware Engine‘i hizmetini size anlatmak istiyoruz. NGC olarak bizim amacımız, Google Cloud Architect mühendislerimizle size bu süreçte yardımcı olarak, doğru karar vermenizi sağlamaktır.  

Google Cloud VMware Engine ile, VMware tabanlı ortamlarınızı herhangi bir değişiklik yapmadan kolayca Google Cloud’a getirebilirsiniz.

  1. Uygulamalarınızı yeniden düzenlemeden birkaç tıklama ile VMware ortamınızı taşıyarak hızlıca başlangıç yapabilirsiniz.
  1. Google Cloud Vmware Engine geçince artık destek taleplerinize sadece Google yanıt verecek, yani sizin Vmware tarafındaki sorunlarınız için Vmware’e ticket Google Cloud sorunları için Google’a talep açmayacaksınız.
  1. Google Cloud Vmware Engine’e geçince GCP içerisindeki tüm servisleri de (Bigquery, Data Store vb.) hızlıca Vmware ile entegre edebilirsiniz.
  1. Google Cloud’un TL faturalama ve kur sabitleme avantajı sayesinde tüm bu servisler için TL olarak ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca uzun süreli anlaşmalarda daha özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Demo ve sorularınız için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

vuslat.emiralioglu@ngc.com.tr