loader

Avantajları

image
Uygulama geliştirme sürecini hızlandırın

-Durum bilgili ve sunucusuz hızlandırıcıların yanı sıra uygulama hızlandırıcıları desteği ile geniş bir uygulama yelpazesi geliştirin. Derleme ve dağıtma yaşam döngüsünün her aşamasında hız ve güvenlik sağlamak için Kubernetes'te yerel CI/CD araçlarını kullanın.

image
Sürüm kanallarından yararlanarak işlemleri basitleştirin

İşletme ihtiyaçlarınıza uygun olan kanalı seçin. Hızlı, düzenli ve tutarlı sürüm kanalları, farklı seviyelerde düğüm yükseltmelerine sahiptir ve kanal özelliklerine uygun destek seviyeleri sunar.

image
Google SRE'leri ile altyapıyı yönetin

Google Site Güvenilirliği Mühendisleri'nin (SRE'ler) desteğiyle zaman kazanın ve uygulamalarınıza odaklanın. SRE'lerimiz kümenizi ve kümenizin işlem, ağ iletişimi ve depolama kaynaklarını kesintisiz olarak izler.

Temel Özellikleri

Adsız tasarım (13)
Kubernetes uygulamaları

Önceden oluşturulmuş dağıtım şablonlarına sahip, taşınabilir, basitleştirilmiş lisanslama ve birleştirilmiş faturalandırma olanağı sunan, kurumsal ölçeklerde kullanıma hazır, container mimarisine alınmış çözümler. Bunlar yalnızca container görüntüleri değil; geliştirici üretkenliğini artıran, Google tarafından geliştirilmiş açık kaynaklı ticari uygulamalardır ve artık Google Cloud Marketplace'te mevcuttur.

Adsız tasarım (14)
Kapsül ve küme otomatik ölçeklendirme

CPU kullanımına veya özel metriklere göre yatay kapsül otomatik ölçeklendirme; düğüm havuzu bazında çalışan küme otomatik ölçeklendirme ve kapsüllerin CPU ile bellek kullanımını sürekli olarak analiz ederek CPU ve bellek isteklerini dinamik olarak ayarlayan dikey kapsül otomatik ölçeklendirme. Değişen iş yükü gereksinimlerine göre düğüm havuzunu ve birden fazla düğüm havuzundaki kümeleri otomatik olarak ölçeklendirir

Adsız tasarım (15)
İş yükü ve ağ güvenliği

GKE Sandbox, GKE'deki container mimarisine alınmış iş yükleri arasına ikinci bir savunma katmanı ekler ve iş yükü güvenliğini artırır. GKE kümeleri Kubernetes Ağ Politikası'nı yerel olarak destekler ve kapsül düzeyinde güvenlik duvarı kurallarıyla trafiği kısıtlar. GKE'deki özel kümeler, yalnızca belirli adres aralıklarından erişilebilen özel veya herkese açık uç noktalarla sınırlandırılabilir.