loader

Avantajları

image
VMware'i Google Cloud'da çalıştırın

Google Cloud VMware Engine'i kullanan müşteriler, VMware vSphere tabanlı iş yüklerini taşıyıp Google Cloud'da yerel olarak çalıştırabilir.

image
İşlemlerinizi tutarlılıkla sürdürün

Müşteriler, Anthos ile Google Cloud kaynaklarını şirket içi VMware ortamının bir uzantısı olarak kullanırken, diğer yandan uygulamalarında tutarlı görünürlük, kontrol ve güvenliği sürdürebilir. VeloCloud üzerinden sağlanan VMware SD-WAN ile Google Cloud bağlantısı basit, güvenli ve hızlı hâle getirilmiştir.

image
Politika ve kontrolü otomatikleştirin

Ekipler yapılandırmayı merkezi olarak tanımlayabilir ve yönetebilir. Böylece daha fazla farkındalık, tutarlılık ve kontrol kazanabilirler. Müşteriler uygulama yönetimi için daha az zaman harcayabilir ve daha fazla işletme değeri elde etmek için piyasaya sürüm süresini kısaltabilir.

Temel Özellikleri

Adsız tasarım (25)
Fark yaratan bir VMware deneyimi

VMware Engine, Google Cloud'un tamamen yedekli ve özel 100 Gb/sn. ağı bulunan yüksek performanslı, ölçeklenebilir altyapısı üzerine kurulmuştur ve en zorlu kurumsal iş yüklerinizi karşılamak için %99,99 oranında kullanılabilirlik sağlar.

Adsız tasarım (26)
Entegre bir Google Cloud deneyimi

Yenilikçi Google Cloud hizmetlerine tam erişimden faydalanın Yerel VPC ağ iletişimi, VMware ortamları ve diğer Google Cloud hizmetleri arasında özel katman 3 erişimi sunarak Cloud VPN veya Interconnect gibi standart erişim mekanizmaları kullanmanıza olanak sağlar. Ayrıca, deneyiminizi diğer Google Cloud hizmetleriyle birleştirmek için faturalandırma, kimlik ve erişim kontrolü entegre edilmiştir.

Adsız tasarım (27)
Güçlü VMware ekosistem çözümleri

BT yönetim araçlarından ve şirket için ortama uygun üçüncü taraf hizmetlerden yararlanmaya devam edin. Üçüncü taraf çözüm desteği sunmak, taşıma yolculuğunu kolaylaştırmak ve işlerin devamlılığını sağlamak için NetApp, Actifio, Veeam, Zerto, Cohesity ve Dell Technologies gibi lider depolama, yedekleme ve olağanüstü durum kurtarma hizmet sağlayıcılarıyla yakın ortaklıklar kuruyoruz.