loader

Sorunsuz ve Kurumsal Düzeyde Geçiş

image
Hızlı-Verimli Geçiş

Cloud Console'daki Sanal Makinelere Geçiş'in kolay arayüzü ve esnek geçiş seçenekleri sayesinde sorunsuz geçiş sağlar. Karmaşık dağıtımlardan, kurulumlardan ve yapılandırmalardan kaçınarak kafa karıştırıcı ve zahmetli istemci tarafı geçiş aracı aracılarını ortadan kaldırıyoruz. Doğru geçiş aracını kullanarak, geçiş ekibinizin değerli zamanından en önemli şey olan iş yüklerini taşımak için tasarruf edebilirsiniz.

image
Daha Düşük Maliyet, Daha Yüksek Verimlilik

Hizmet olarak Sanal Makinelere Geçiş karmaşıklığını azaltmaya yardımcı olur. Hız ve basitlikten yararlanarak, maliyetli şirket içi donanım ve yazılım lisanslarını ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca, Sanal Makinelere Geçiş, hedef bulut sunucularını doğru şekilde boyutlandırmanıza ve bulutta aşırı provizyondan kaçınmanıza yardımcı olmak için kullanıma dayalı analizler sağlar.

image
Minimum Kesinti Süresi

Gerçekleştirilen testler geçiş yapmadan önce doğrulamayı hızlı ve kolay hale getirir. İş yükünün ihtiyaç duyduğu kaynaklar üzerinde hiçbir etkinin olmayacağı, iş yükünün çalıştığı ağdan açık erişime gerek olmadığı ve geçişinizi kaynak sistemler hiç çalışmadan tamamlayabileceğiniz anlamına gelir ve iş yüküni kesinti süresini en aza indirir ve buluta hızlı geçiş sağlarsınız