SİZE ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME PERFORMANSI

Uygulamaları istediğiniz ortamda oluşturun, dağıtın ve optimize edin.

Google Cloud'un açık, verimli ve güvenli hibrit ve çoklu bulut çözümlerinin tüm gücünden yararlanmaya hazırsanız, NGC'nin uzman uygulama ekiplerini arama vaktidir. Size, basit ve modern uygulamalar geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz araçları sunacağız. Kurum içi uygulamalarınızı modernize ederek, genişleyebilir, sürekli entegrasyon yapılabilir olması ile platform bağımlılığına elveda deyin.

İnovasyonu güçlendirin

Bulut tabanlı uygulama geliştirme yolculuğunuz bir ilham kıvılcımıyla başlar ve büyüyen, hevesli bir müşteri tabanına yol açar. Geliştiricileriniz, vizyonunuzu hayata geçirebilecek araçlar ve en iyi uygulamalarla oyunun bir adım önünde olacak. Google Cloud'dan yararlanarak sunucusuz, mikro servis ve konteyner yapıları gibi modern işlevlerden yararlanacaksınız. Geliştirmeyi basitleştirin, teknik zorlukları ortadan kaldırın ve geliştiricilerinize eski uygulama bakımı ve ağır işler yerine yenilik yapmaya ve yaratmaya odaklanma özgürlüğü verin.

Pazara sunma süresini hızlandırın

Mikro Servis hizmetleri, projelerin en hızlı şekilde ilerlemesini sağlar. Altyapı yönetimini ve kaynak tahsisini ortadan kaldırarak geliştirmeyi basitleştirmek ve pazara sunma süresini hızlandırmak için Google Cloud'u en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olacağız.