İŞİNİZİN GELİŞİMİNDE SİZE ALTYAPI DESTEĞİ VERİYORUZ

Altyapı değerlendirmesi ile maliyetleri optimize edin.

NGC'nin uzman ekibi, başarıyı desteklemenize yardımcı olmak için genel hedeflerinize ve stratejinize odaklanır. Mevcut altyapınızı değerlendirecek, verimli süreçler ve iş akışları için önerilerde bulunacak ve bulut harcamalarınızı iş hedeflerinizle uyumlu hale getirmek için maliyet optimizasyon fırsatlarını belirlemenize yardımcı olacağız.

BT hedeflerinizi iş ihtiyaçlarınızla uyumlu hale getirin.

Bulut yolculuğunuzun neresinde olursanız olun, sizinle tanışmak için buradayız. Uzmanlarımız bulut mimarisi ve geçişinin inceliklerini anlar ve hibrit ve çoklu bulut dağıtımlarında uzmanlığa sahiptir. Google Cloud'un tam olarak yönetilen, sunucusuz çözümleriyle geniş ölçekte inovasyon yapabilmeniz için ileriye dönük en iyi yolu oluşturmanıza yardımcı olacağız.

VMware iş yüklerinizi sorunsuz bir şekilde taşıyalım.

Kaynaklarınızı tüketmeden kritik iş yüklerinizi bulutta çalıştırmanın özgürlüğünü ve hızını yaşayın. Uygulamaları yeniden düzenlemeye gerek kalmadan sanal makinelerinizi sorunsuz bir şekilde taşımanıza yardımcı olarak operasyonel sürekliliği korumanıza ve mevcut yatırımlarınızdan ve araçlarınızdan yararlanmanıza olanak tanıyoruz.